Rozë

Dikush special i zbukuroi sot zyrën Arditit!

Autori: Gazeta inFokus 18:05 | 23 January 2018

Nuk është hera e parë që kantautori dhe moderatori i njohur shqiptar Ardit Gjebrea na tregon rreth dashurisë dhe afeksionit për vajzën e tij Anna.

Gjatë ditës së sotme ai ka publikuar një  foto në rrjete sociale në të cilën ka treguar se vajza e tij e ka vizituar në zyrë gjatë ditës së sotme.

“Ja kush ma zbukuroi zyrën,”-ka shkruar Gjebrea krahas fotos. Gjithashtu ajo që bie në sy në këtë foto është se Arditi dhe Anna janë kombinuar me njëri-tjetrin edhe në ngjyrën e veshjes.

Pak kohë më parë ata i dhuruan publikut një duet mjaft të ndjerë at e bijë, i cili tregoi se së shpejti Anna do të prekë skenën shqiptare me zërin e saj.

 

Të tjera