Sport

Drita me mbledhje urgjente dhe masive!

Autori: Gazeta inFokus 14:43 | 18 May 2018

Prsihtina dhe Drita do të përballen në Pejë ditën e diel për të vendosur Kampionin e Kosovës, shkruan infokusi.

Skuadra nga Gjilani ma anë të një postimi në rrjetet sociale ka ftuar qytetarët dhe tifozët e Gjilanit në një mbledhje urgjente dhe masive.

LEXO EDHE: FC Prishtina dhe Policia e Kosovës sqarojnë gjithçka rreth ndeshjes ndaj Dritës në konferencën e jashtëzakonshme

Ky është postimi i plotë i skuadrës së Dritës.

Mbledhje urgjente dhe masive !

Intelektualë dhe qytetare të Gilanit ju ftojmë që nesër nga ora 21:00 të jeni të pranishëm në mbledhjen e madhe para ndeshjes ku do shpallemi kampion. Mbledhja është e obligueshme për të gjithë qytetarët!

Etiketa:

Të tjera