Rozë

A e keni parë nënën e Genta Ismajlit? Ajo duket si 20-vjeçare

Autori: Gazeta inFokus 12:54 | 13 January 2018

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është shumë e lidhur me familjen e saj dhe këtë e potencon në shumë paraqitje televizive.

Së fundi, në llogarinë e nënës së saj në “Instagram” është publikuar një fotografi ku shohim Gentën së bashku me nënën.

Ajo duket shumë e re sikur të ishte motra e këngëtares së njohur.

Të tilla kanë qenë edhe komentet e fansave për nënën ndonëse edhe Genta dukej shumë bukur në këto imazhe.

Image

Image

Etiketa:

Të tjera