Lifestyle

E pamundur t’i zë gjumi këta binjak (VIDEO)

11:45 | 21 February 2018 Autori: Infokusi

Binjakët të cilët po duket të jetë e pamundur vendosja e tyre në gjumë, morën dhenë në rrjete sociale kur pamjet e disa momenteve të tyre në dhomë u publikuan.

Në videon e ndarë nga prindërit e tyre, që të dy vogëlushët shihen ndërsa argëtohen në mes katër muresh me aq elemente që kanë në dhomën e tyre, duke përjashtuar ndonjë lodër specifike, njofton Klan Kosova.

Në ato momente madje shihet për disa herë edhe babai i tyre kur hyn dhe tenton në qetësimin e situatës por binjakët me insistimin e tyre befasojnë edhe prindërit pasi refuzojnë të pushojnë.

Për më shumë ja pamjet e publikuara më poshtë:

Etiketa:

Të tjera