Fun & Video

E të mendosh që është vetëm 4 vjeç (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 10:48 | 13 February 2018

Një yll i motoçiklizmit është vetëm 4 vjeç, duke e nisur që një vjec duke ngarë biçikletën e tij. I ati i bleu një motor sportiv për fëmijë kur ai ishte vetëm dy vjeç.

Në fakt e gjithë familja e Xhaden janë fansa të motoçiklizimit dhe tokën e tyre e kanë kthyer në një fushë çiklizimi. Prindërit e tij janë shumë krenarë për të.

“Ecuria e tij është e pabesueshme, kërcen, ngjitet, zbret me motor në një kohë shumë të shkurtër”, thotë i ati.

“Më pëlqen të kërcej lart dhe të garoj me më të mëdhenj në moshë sepse është më konkuruese”, rrëfen vogëlushi.

Etiketa:

Të tjera