Rozë

Elita “egërsohet” ja çfarë i bën Gjikos midis plazhit!

Autori: Gazeta inFokus 17:27 | 13 January 2018

Elita Rudi dhe Gjiko qe disa ditë janë duke pushuar në plazh, shkruan ”Kosovarja”.

Çifti nga vendi i tyre që kanë zgjedhur të pushojnë, po na sjellin imazhe të ndryshme se si po kënaqen në pushime. Pothuajse në çdo ditë ka nga disa foto të reja të tyre nga pushimet.

Edhe sot nuk na kanë lënë pa na ofruar pamje interesante. Në foton e fundit që Gjiko e ka hedh në instagram, shihet tek sa ia “shkul” hundën Elita.

Ndërsa foton e shoqëron me këto fjalë: “I told my bebi qe skem mu perla ndeti”. Epo, ku ka dashuri aty ka edhe përlarje.

Të tjera