Lajme

Ferizaj, hynë në lokal me veturë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:08 | 23 May 2018

Në rrugën “Reçaku” në Ferizaj një veturë aksidentalisht ka hyrë në një lokal.

Sipas fotografive duket se vetura e vet aksidentuar ka humbur kontrollin, dhe është përplasur me lokalin, shkruan Infokusi.com

Aksidenti nuk ka shkaktuar dëme në njerëz, përpos që ka thyer xhamat e lokalit, dhe si pasojë është dëmtuar edhe vetura.

Në vendin ku ka ndodhur aksidenti ka dal edhe policia./Infokusi.com

Të tjera