Sport

FFK: Ky është formacioni më i mirë i vitit

18:58 | 12 January 2018 Autori: Infokusi

FFK ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017, shkruan infokusi.com.

Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka zgjedhur formacionin më të mrë të vitit në Superligën e Kosovës.

Formacioni më i mirë i vitit është ky: Faton Maloku, Armend Thaçi, Armend Dallku, Ardian Limani, Rron Broja, Hamdi Namani, Mentor Zhdrella, Xhevdet Shabani, Florent Hasani, Mirlind Daku dhe Genc Hamiti. /INFOKUSI.COM

Etiketa:

Të tjera