Sport

FFK: Ky është klubi më i mirë i vitit te femrat

19:17 | 12 January 2018 Autori: Infokusi

FFK ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017, shkruan infokusi.com.

Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, Federata e Futbollit të Kosovës ka shpallur si Klubi më i mirë te femrat, Hajvalia, ndërsa tri futbollistet më të mira Zelfije Bajramaj (1), Edona Kryeziu (2) dhe Verona Berisha (3). /INFOKUSI.COM

Etiketa:

Të tjera