Sport

FFK: Ky është klubi më i mirë i vitit

Autori: Gazeta inFokus 19:04 | 12 January 2018

Federata e Futbollit të Kosovës ka zgjedhur më të mirët për vitin 2017, shkruan infokusi.com.

Në një ceremoni madhështore për shpalljen e laureatëve për vitin 2017, FFK-ja  ka zgjedhur klubin më të mirë dhe më “fair-play” kampionin Trepça ’89, nga Mitrovica. /INFOKUSI.COM

Etiketa:

Të tjera