Sport

Formacionet zyrtare, Roma – Shakhtar

19:17 | 13 March 2018 Autori: Infokusi

Janë publikuar formacionet e  skuadrave Roma dhe Shakhtar të cilat do të përballen në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi.

Përballja e parë e kësaj sfide kishte përfunduar me rezultatin 1:2, në favor të skuadrës nga Ukraina.

Roma – Shakhtar zhvillohet sonte me kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

Tanimë janë publikuar formacionet e të dyja skuadrave.

Etiketa:

Të tjera