Sport

Formacioni i yjeve që do të mungojnë në Botëror (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 19:06 | 14 November 2017

Italia dhe Holanda do të mungojnë në Kupën e Botës që do të mbahet në Rusi verën e ardhshme.

E bashkë me Kombëtarët do të mungojnë edhe disa nga yjet më të mëdhenj të futbollit.

Më poshtë është formacioni më i mirë që do të mungoj në Kupën e Botës. /IndeksOnline/

Etiketa:

Të tjera