Sport

Formacioni zyrtar i PSG-së kundër Realit

Autori: Gazeta inFokus 18:49 | 14 February 2018

Real Madridi dhe PSG-ja takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi.

Unai Emery ka bërë të ditur formacionin që do të përballet me skuadrën parisiane.

Real Madrid dhe PSG takohen sonte në ‘Santiago Bernabeu’, me fillim nga ora 20:45.

Ky është formacioni startues i PSG-së.

PSG : Areola, Yuri, Silva, Marquinhos, Alves; Verratti, Rabiot, Di Maria, Neymar, Mbappe, Cavani.

Etiketa:

Të tjera