Sport

Formacioni zyrtar i Realit kundër PSG-së

Autori: Gazeta inFokus 18:40 | 14 February 2018

Real Madridi dhe PSG-ja takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan infokusi.

Zinedine Zidane ka bërë të ditur formacionin që do të përballet me skuadrën parisiane.

Real Madrid dhe PSG takohen sonte në ‘Santiago Bernabeu’, me fillim nga ora 20:45.

Ky është formacioni startues i Realit të Madridit.

Keylor, Nacho, Varane, Ramos, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema dhe  Ronaldo.

Etiketa:

Të tjera