Lajme

Gjendet e vdekur një femër në Komoran

Autori: Gazeta inFokus 09:21 | 14 February 2018

Një person ka raportuar në Polici se është gjetur pa shenja jete një femër. Njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme në Komoran, njofton Policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.

Të tjera