Rozë

Gjiko i hedh “papuçet”, ja pse! (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:05 | 14 November 2017

Gjiko është reperi shqiptar i cili këtë herë ka ardhur me një prurje të re muzikore, shkruan Indeksonline.

“Papuçe gucci” bërë bujë të madhe dhe për pak orë u shndërrua në një hit duke arritur me mijëra klikime në rrjetet sociale.

Por në një fotografi të postuar në “Instagram” Gjiko i ka hedhur papuçet dhe ka mbathur diçka tjetër.

“Shumë ftoftë për papuqe” ka shkruar Gjiko.

Ndryshe Gjiko është në lidhje me prezantuesen e njohur dhe bukuroshen Elita Rudi/Indeksonline/

Të tjera