Sport

Godet arbitrin me shishe, shpëton me një përqafim (Video)

Autori: Gazeta inFokus 12:47 | 14 February 2018

Një futbollist egjiptian e llogariti keq pasimin e shishes së ujit te një shoku i tij dhe goditi arbitrin anglez Mark Clattenburg.

Al Sayed shpëtoi nga kartoni i kuq duke i kërkuar shumë falje gjyqtarit të takimit, madje edhe duke e përqafuar atë.

Arbitri i famshëm anglez bëri shaka duke i nxjerrë karton me gjasme.

Të tjera