Rozë

Grimeri i Kylie Jenner Ariel Tejada po vazhdon qëndrimin në Kosovë.

16:27 | 12 October 2017 Autori: Infokusi
Grimeri i Kylie Jenner Ariel Tejada po vazhdon qëndrimin në Kosovë.

Ai sot është kapur ‘mat’ në një kafiteri, i shoqëruar nga një këngëtare kosovare, shkruan lajmi.net

Fjala është për Beatrix Ramosaj e cila po e shëtitë Arielin nëpër Prishtinë.

ujtojmë që Ariel njihet për shoqërinë me familjet Ramosaj dhe Hadërgjonaj, madje është folur edhe për një lidhje me një nga vajzat.

screenshot_1

Të tjera