Rozë

Ilir Deda e bën këtë gjest me rastin e rikthimit të UniKKatil

Autori: Gazeta inFokus 21:47 | 22 March 2018

Deputeti i Alternativës për Kosovës ka reaguar pas lansimit të këngës së UniKKatilit, “A pe sheh”

UniKKtil sonte ka lansuar këngën e tij të shumëpritur me Milotin dhe Don Phenom.

E ky rikthim i mbretit të Hip Hopit në Kosovë ka bërë që të reagojë edhe deputeti i Altërnativës për Kosovën, Ilir Deda.

Me gjasë kënga i ka pëlqyer Ilirit pasi që ai ja ka bërë like faqes zyrtare të Ilirit në Facebook.

Kënga “A po sheh” shumë shpejt është bërë hit duke kaluar për më pak se një orë më shumë se 30 mijë klika në youtube.com.

Përpos klikimëve kënga ka edhe 3812 komente.

 

Të tjera