Sport

Interi me një super transferim

Autori: Gazeta inFokus 16:04 | 13 January 2018

Skuadra e Interit vjen me një transferim të madh nga Benfica, shkruan infokusi.com.

Mbrojtësi portugez Lisandro Lopez pritet ta veshë fanellën e Interit për pjesën e mbetur të sezonit.

Sipas “Sky Italia”, Lisandro Lopez do të transferohet në formë huazimi dhe të hënën do t’i kryejë testet mjekësore. /INFOKUSI.COM

Etiketa:

Të tjera