Rozë

Irinas s’ja lë shenjë shtatzënia, shikoni sa seksi është bërë

Autori: Gazeta inFokus 23:22 | 17 October 2017

Irina Shayk ka treguar trupin e saj pas lindjes se bebes duke pozuar në një fushë me kumbuj për një fotosesion për reklamë

E duket se nëna e fëmijës së parë të aktorit Bradley Cooper është në super formë.

Në mars ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Lea.

Por, Irina Shayk u shfaq në këtë reklamë pas shtatë muaje dhe duket sikurse një nënë që nuk ka lindur fare.

Supermodelja ruse kështu tregojë se ndonjëherë mund të rikthehesh edhe më seksi pavarësisht a lind apo jo.

 

Të tjera