Rozë

Ishte në lidhje me të, Soni zbulon a do të bashkëpunonte sërish me Florin

Autori: Gazeta inFokus 10:52 | 14 January 2018

Soni Malaj si edhe gjithë fytyrat e tjera publike, shpesh herë është komentuar për jetën private.Është e ditur që këngëtarja ka një martesë të dështuar me Mirko Lucarelli.

Por, përveç kësaj, ajo vite më parë ka pas një romancë edhe me këngëtarin Flori Mumajesi e po ashtu edhe një duet.

Soni ishte e ftuar mbrëmë në emisionin “Shiko kush luan”, ku u ‘detyrua’ të përgjigjej edhe në disa pyetje që kishn të bënin me jetën e saj private.

“Fluturimi 3470” ishte dueti që Soni Malaj e këndoi vite më parë bashkë me Flori Mumajesin, me të cilin atë kohë ishte në lidhje.

Tek Luana, ajo u pyet se çfarë do ta rikthente atë përsëri në një duet me Florin, përgjigja e saj ishte “kërkesat nga fansat” dhe “arsyet humanitare”

Etiketa:

Të tjera