Siguri

⚽️ Juventus – Barcelona, ky është rezultati nga pjesa e parë – VIDEO

Autori: Gazeta inFokus 01:03 | 23 July 2017

Juventus dhe Barcelona janë duke e zhvilluar ndeshjen në kuadër të International Champions Cup  në SHBA, raporton infokusi.com.

Pkesa e parë e kësaj super ndeshjes është mbyllur me epërsin e Barcelonës prej 2:0, të dy golat i shënoi Neymar. /infokusi.com

Etiketa:

Të tjera