Rozë

Ja çka i ndodhi Hana Shehut sapo u martua

Autori: Gazeta inFokus 23:52 | 17 November 2017

Emri i saj qarkullon prej vitesh. U bë e njohur si adoloshente, pasi prezantonte emisionin “Teen” në “RTK”, emision ky që u dedikohej tinejgjerëve.

Hana punoj edhe si modele për një kohë dhe imazhi i saj u shpërnda gjithandej. Ndër vite kishte edhe mjaftë thashetheme, por të cilat nuk i bënë fare përshtypje bukuroshes së ekranit.

Ka vite që Hana po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka studiuar dhe është punësuar. Aktivitetin prej modeleje nuk e ka ndaluar as përtej oqeanit.

Bukuroshja është martuar këto ditë dhe menjëherë pas dasmës e ka ndryshuar mbiemrin, nga Shehu në Noka.

Tashmë ajo është publikisht Hana Noka. /Kosovarja

Të tjera