Sport

Ja kur zhvillohet finalja e madhe e Kupës së Italisë

Autori: Gazeta inFokus 10:56 | 09 May 2018

Sonte do të zhvillohet finalja e madhe e Kups së Italisë, shkruan infokusi.

Juventus dhe AC Milan do të jenë përball në takimin i cili luhet në stadiumin ‘Olimpico’ të Romës.

LEXO EDHE; PSG fitues i Kupës së Francës (VIDEO)

Kjo finale pritet të jetë e zjarrtë kur kemi parasysh peshën që e ka trofeu i Kupës së Italisë.

Finalja Juventus-Milan zhvillohet sonte me fillim nga ora 21:00. /infokusi.com

Etiketa:

Të tjera