Lifestyle

Java e modës në New York

Autori: Gazeta inFokus 14:05 | 10 February 2018

Në New York po mbahet java e modës, gjatë së cilës stilistët më me emër kanë prezantuar idetë e tyre.

Këtë të enjte në pasarela janë ngjitur modelet më të njohura të momentit si Gigi Hadid dhe Jasmine Tookes, të cilat sifluan në shfaqjen e Jeremy Scott.

Në prezantimet e tyre, dy supermodelet u shfaqën me disa veshje, në të cilat kryesonin ngjyrat neon.

Etiketa:

Të tjera