Rozë

Jessica “nxeh” tifozët kuqezinj

Autori: Gazeta inFokus 14:34 | 14 February 2018

Quhet Jessica Amaral dhe është një nga modelet më të famshme në Amerikën e Jugut.

Në vitin 2012 është përzgjedhur “Miss Bumbum” dhe ka deklaruar se është tifoze e flaktë e Flamengos.

Fansja e kuqezinjve brazilianë ka plot 312 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Etiketa:

Të tjera