Rozë

Jeta e shfrenuar e fëmijëve të pasur zvicerian (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 21:27 | 17 May 2018

Zvicrra njihet si një nga shtetet më të pasura në botë dhe sigurisht të rinjtë atje e kanë jetën plot aventura.

Këtë e vërtetojnë edhe fotografitë e postuara në rrjetet sociale të cilat jo rrallë herë pushojnë mediat sociale, transmeton lajmi.net

Jeta luksoze, paratë, alkooli, jeta e natës dhe gjëra të tjera – i karakterizojnë të rinjtë e pasur të Zvicrës.

Shikoni fotografitë.

Të tjera