Sport

Juve shënon fitore ndaj Atalantas

Autori: Gazeta inFokus 19:57 | 14 March 2018

Juventusi ka shënuar fitore ndaj Atalantas në takimin e javës së 26-të në Serie A, shkruan infokusi.

Kampionët kanë shënuar fitore me rezultatin 2 me 0, ndaj Atalantas.

Golat i shënuan Higuain dhe Matuidi në minutat 29, dhe 81.

Me këtë fitore Juve mbetët lider i Serie A me 74 pikë, ndërsa Atalanta rënditet në pozitën 8-të me 41 pikë të tubuara. /infokusi.com

Etiketa:

Të tjera