Sport

Ka gol në ndeshjen Leverkusen – Bayern Munich

21:40 | 12 January 2018 Autori: Infokusi

​Bayern Munich ka kaluar në epërsi kundër Bayer Leverkusen me golin e shënuar nga Javier Martinez në minutën e 32’të dhe po fiton 1:0.

Të tjera