Sport

Kampionët të gatshëm për derbin e radhës

Autori: Gazeta inFokus 15:38 | 13 March 2018

Prishtina dhe Trepça ‘89 takohen ditën e mërkurë, (14 mars) me fillim nga ora 14:00 në stadiumim “Shahin Haxhiislami”, në Pejë, shkruan infokusi.

Skuadra nga Mitrovica është e gatshme për këtë super përballje e cila do të thotë shumë për të dyja skuadrat.

Kampionët të gatshëm për derbin e radhës, ka shkruar skuadra e Trepçës’89 në faqen e klubit në FB.

Ky është postimi i plotë i skuadrës nga Mitrovica.

 

Të tjera