Rozë

Kështu e hedh vallen kryeministri Haradinaj

Autori: Gazeta inFokus 22:22 | 14 November 2017

Ish e dashura e reperit të famshëm Getoar Selimit, sapo i ka dhënë fund beqarisë.

Bëhet fjalë për bukuroshen Hana Shehun e cila në dasmën e saj mblodhi shumë njerëz të famshëm të vendit tonë, shkruan arbresh.info, ndër të cilët ishin edhe kryeministri Ramush Haradinaj me bashkëshorten e tij Anitën.

Në fotografitë e më poshtme mund të shikoni se si kryeministri dhe Anita hedhin vallen në dasmën e Hanës.

 

Të tjera