Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 16:19 | 14 February 2018

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e rrethit të katërt të Kupës së Kosovës, shkruan infokusi.

Ndeshja derbi e këtij kompeticioni u zhvillua në Mitrovicë ku skuadra e Llapit shënoi fitore kundër Trepçës 89′ me rezultatin 2:0.

Skuadrat çerekfinaliste të Digitalb Kupës së Kosovës janë Llapi, Prishtina, Gjilani, Vëllaznimi, Drenica, Vushtrria dhe Drita. /INFOKUSI.COM

Etiketa:

Të tjera