Rozë

Kim Kardashian kaq seksi edhe në trenerka

Autori: Gazeta inFokus 16:28 | 13 January 2018

Kim Kardashain konsiderohet si njëra nga femrat më të bukura në botë, transmeton Indeksonline.

Njëra nga arsyjet është për shkak të formave bombastike që ajo ka edhe pse është nënë e dy fëmijëve.

37 vjecarja së fundi është parë veshur me trenerka dhe atleta kurse trupi i saj ekspozohej shumë.

 

Të tjera