Rozë

Kjo është dëshmia që Gold AG dhe Ghetto Geasy janë bërë me të vërtetë miq

Autori: Gazeta inFokus 11:13 | 07 December 2017

Dikur nuk i kishin edhe aq mirë punët mes vete por sot është krejt e kundërta.

Mund të tingëlloj e pabesueshme por reperët Gold AG dhe Ghetto Geasy u pajtuan dhe janë bërë me të vërtetë miq, shkruan lajmi.net

Këtë e dëshmon fakti se kanë filluar ta ndjekin njëri-tjetrin në Instagram madje edhe ti pëlqejnë postimet që publikojnë.

E pse u pajtua me Getin dhe detaje të tjera interesante mund t’i kuptoni në intervistën në vazhdim.

Të tjera