Lajme

Kjo është gjendja e magjistrales Prishtinë-Ferizaj pas reshjeve të borës

Autori: Gazeta inFokus 19:09 | 20 January 2018

Reshjet e borës që filluan sot dhe po vazhduan gjatë gjithë ditës kanë vështirësuar qarkullimin në rrugët e vendit.

Gjendje e ngjashme paraqitet edhe në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

 

Të tjera