Sport

Kjo është lista e dëshirave të Jose Mourinho

Autori: Gazeta inFokus 14:39 | 17 April 2018

Trajneri i Man Utd, Jose Mourinho, ka paralajmruar ndryshime të mëdha në skuadër, shkruan infokusi.

Portugezi në listën e kërkesave ka disa emra të njohur të futbollit.

LEXO EDHE: Barcelona befason me transferimin e radhës

Lista e lojtarëve të Manchester United për sezonin e ri përfshin Sergei Milinkoviç-Savic, Toni Kroos, Samuel Umtiti, Kieran Tierney, Fred, Jorginho dhe Harry Maguire, shkruan The Guardian. /infokusi.com

 

Etiketa:

Të tjera