Rozë

Kjo është modelja me fytyrën më të bukur në botë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:43 | 16 May 2018

Është fjala për modelen e njohur Natalie Halcro.

Natalie është një modele e cila cilësohet dhe është versuar si femra me fytyrën më të bukur nga të gjitha modelet e tjera, shkruan Infokusi.com

Përveç që është e veçantë dhe ka fytyrë kukulle, kanadezja shquhet edhe për format e saja super seksi.

Në rrjetin social “Instagram” modelja ndiqet nga hiq më pakë se 3.1 milion njerëz.

Për më shumë shikoni fotografitë më poshtë./INFOKUSI.COM

 

Etiketa:

Të tjera