Rozë

Kjo është poza më e nxehtë e gruas së Korab Jetishit

Autori: Gazeta inFokus 23:24 | 18 October 2017

Është thënë disa herë se këngëtari Korab Jetishi e ka gruan e bukur. Ajo hyn në listën e nuseve më të bukura të këngëtarëve tanë, shkruan “Kosovarja”.

E re, e pashme, atraktive… Kjo është bashkëshortja e Korabit, e cila ndonëse është bërë nënë, nuk i ka humbur fare linjat, madje po duket ende si vajzë beqare.

Dyshja janë lidhur qysh në moshë të re, e gjithashtu janë bërë prindër mjaftë herët. Ata janë prindër të lumtur të një vajze, shkruan “Kosovarja”. Reja e Xenit, në foton e fundit pranë të shoqit, duket mjaftë bukur dhe pa dyshim hot me këtë pozë prej modeleje.
Juve si po ju duket?

 

Të tjera