Sport

Kjo treshe e gjyqtarëve e ndan drejtësin në përballjen Trepça ’89 – Llapi

Autori: Gazeta inFokus 11:54 | 14 February 2018

FFK-ja ka bërë publike zyrtarët e ndeshjeve të 1/8 së finales në Digitalb Kupën e Kosovës, shkruan infokusi.

Ndeshja e cila do të zhvillohet në stadimin ‘Riza Lushta’ në Mitrovicë ndërmjet Trepça ’89 – Llapi, pritet të jetë një nga ndeshjet më interesante të këtij rrethi.

Drejtësinë në këtë përballje do ta ndajnë treshja e njohur e gjyqtarëve Genc Nuza, Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj.

Trepça ’89 – Llapi zhvillohet sot (e mërkurë) me fillim nga ora 12:30. /INFOKUSI.COM

Etiketa:

Të tjera