Sport

Klopp nervozohet nga legjenda e Shqipërisë

Autori: Gazeta inFokus 19:22 | 14 November 2017

Igli Tare e ka befasuar për të keq Liverpoolin.

Drejtori sportiv i Lazios ka vendosur një klauzolë në kontratën e mbrojtësit Stefan De Vrij, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave “Messaggero”, De Vrij tani kushton 30 milionë euro.

Kjo i prishë shumë punë Liverpoolit, që kërkonte mbrojtësin në janar.

25-vjeçari kërkohet edhe nga Manchester United dhe Inter.
de-vrij-lazio-2014-2015-690x400

Etiketa:

Të tjera