Lajme

Kryeministri romantik

Autori: Gazeta inFokus 13:33 | 14 February 2018

Është raportuar që dita e sotme do të jetë e ngjeshur për Kryeministrin Haradinaj, mirëpo pavarësisht kësaj, ai nuk e harroi që të kujdeset për dashurinë e jetës së tij.

Kryeministri është kujdesur që ende pa filluar me takimet e tij zyrtare, të dërgoj lule Anitës dhe të uroj për ditën e të dashuruarve.

Përmes një fotografie Anita ka treguar se sa i kujdesshme dhe romantik është kryeministri Haradinaj./Infokusi.com

Të tjera