Lajme

Kryetarët e Drenicës në Allianz Arena

Autori: Gazeta inFokus 22:33 | 25 April 2018

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci dhe ai i Skenderajt Bekim Jashari, ia kan mësyrë Allianz Arenës.

Lladrovci e Jashari, kanë udhëtuar drejt Gjermanisë për të shikuar ndeshjen e futbollit në mes të Byern Munich dhe Real Madrid.

Këtë e ka konfirmuar Lladrovci përmes një postimi në Facebook ku ka thëne se është duke e përcjellë atmosferën në Allianz Arena së bashku më Bekim Jashari dhe disa miq të tyre.

Postimi i plotë:

Po përcjelli atmosferën e mrekullueshme në Allianz Arena, së bashku me miqtë e mi, Bekimin, Qëndrimin, Ilirin dhe Enisin. Kjo atmosferë është shumë e rrallë, sepse zhvillohet në një ndër stadiumet më të bukur në botë.

Sa për lojën nuk po flasim, finale para finales, duke ditur edhe lojën që do të ofroj Bayerni, pres të mbesim të kënaqur. Sonte, për hir të Lapidarit, jam me Bayernin.

Neve nuk na pëlqen balotazhi! Dihet!!!

Të tjera