Lajme

Ky është parashikimi i motit për sot

Autori: Gazeta inFokus 09:23 | 17 April 2018

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot i vranët.

Temperaturat minimale në Prishtinë, Ferizaj dhe Gjilan 6 gradë, kurse ato maskimalet në Gjakovë me 22 gradë.

Etiketa:

Të tjera