Auto&Tech

Ky është veprimi që Dani nuk e bënë asnjëherë në veturë [VIDEO]

Autori: Gazeta inFokus 16:27 | 15 May 2018

Dani prezantoi veturën e tij të fundit Porsche.

Në emisionin Autowoman në T7 ishte mysafir Ramadan Krasniqi – Dani i cili prezantoi veturën e tij si dhe mënyrën se si e nget aj veturën. Dani tregoi disa veprime që nuk i bënë asnjëherë kur është në veturë.

Etiketa:

Të tjera