Rozë

Kylie braktis rolin si nënë për…(FOTO)

13:38 | 16 April 2018 Autori: Infokusi

Kylie Jenner ka braktisur rolin e saj të ri si nënë për të marrë pjesë në Festivalin e Coachella në Kaliforni.

Për t’i qëndruar besnike fansave të saj në Instagram,20 vjeçarja ka publikuar foto dhe video këtë të dielë, ku ka treguar ngjyrën e re të flokëve.

Ylli i reality show dukej mahnitëse me paruken blu.

Etiketa:

Të tjera