Sport

Lajm fantastik për Liverpoolin para derbit me Cityn

18:32 | 12 January 2018 Autori: Infokusi

Liverpooli në fundjavë e pret në  stadiumin ‘Anfield Road’ skuadrën lidere të premier Ligës angleze, shkruan infokusi.com.

Lajmi i madh për skuadrën e Jurgen Klopp është se futbollisti me formën më të mirë aktuale, Mohamed Salah është i gatshëm të aktivizohet.

‘Salah është kthyer, kjo është shumë e rëndësishme për ne”, ka deklaruar Klopp në konferencën për media.

Liverpooli dhe Man City do të përballen ditën e diel me fillim nga ora 17:00. /INFOKUSI.COM

 

 

Etiketa:

Të tjera