Lajme

Largohen billbordet nga qendra e qytetit

Autori: Gazeta inFokus 13:02 | 17 April 2018

Billbordet që ishin të vendosur në qendër të qytetit, më nuk do të jenë aty. Të martën në mesditë në kryeqytet janë parë persona që i kanë larguar prej vendeve ku gjendeshin, shkruan Infokusi.com.

Por, për arsyet se pse janë larguar dhe se a do të kthehen përsëri aty ende nuk dihet.

Ndryshe, Komuna e Prishtinës në krye me Shpend Ahmetin kishte nisur aksionin për largimin e këtyre billbordeve në mars të këtij viti. Ahmeti kishte thënë se do të largoheshin të gjitha billbordet dhe se do të zëvendësoheshin me murale dhe vepra arti./Infokusi

Të tjera