Rozë

Laureta ndryshon stilin, duket seksi

Autori: Gazeta inFokus 21:09 | 14 November 2017

Modelja dhe bukuroshja kosovare Laureta Maqedonci ka treguar linjat e saj seksi

Ajo në fotot e fundit shihet se ka ndryshuar stil dhe ketë e ka bërë në flokët e saj, ku shihet se është tërësisht më ndryshe.

Në disa foto të reja që ajo ka postuar në instagram shihet se flokët e saj nga ngjhyra e bardhë kanë ndryshuar në ngjyrë të kafe.

Stili i ri i saj e bën atë të duket shumë seksi.

Modelja pritet që kohëve të fundit të angazhohet edhe në karrierën e saj si modele.

Të tjera