Lajme

Lekaj mbanë konferencë për media për ndërtimin e autostradës Prishtinë-Gjilan

Autori: Gazeta inFokus 11:28 | 13 February 2018

Sot, më datë 13.02.2018 me fillim në ora 14:30 Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, mbanë konferencë për media, pas interesimit të madh të publikut, lidhur me nënshkrimin e kontratave të operatorëve për ndërtimin e autostradës A 7.1, Prishtinë-Gjilan.

Ftoheni që të merrni pjesë dhe ta përcillni konferencën, e cila mbahet në ambientet e Ministrisë së Infrastrukturës, kati i parë, kabineti i ministrit.

Luten të gjitha mediat e intersuara të jenë të pranishme në kabinetin e ministrit të Infrastrukturës 10 minuta para fillimit të konferencës.​/INFOKUSI

Të tjera